Kalli: Kazanmamak gibi bir korkumuz yok

Panionios'la bugün önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan Galatasaray'da teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, "Kazanmamak gibi bir korkumuz yok" dedi.

ATİNA - Panionios'la bugün önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan Galatasaray'da teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, "Kazanmamak gibi bir korkumuz yok" dedi. Feldkamp, takımının dün akşamki antrenmanı öncesi düzenlediği basın toplantısında, haziran ayında göreve geldiği günden itibaren belirlenen hedeflerin tamamına ulaştıklarını kaydetti.
Uluslararası yollarına devam edebilmek için Panionios'un kendileri için son şans olduğunu ifade eden Feldkamp şunları söyledi: "Bu maçı kazandığımız takdirde diğer maçı kendi sahamızda oynayacağız ve Avrupa yolumuza devam edeceğiz. Şu ana kadar hiçbir şey kolay değildi. Panionios teknik yönden iyi bir takım. Yunanlıların futbol anlayışı bizimkine uygun, yabancı değiliz. Hücumda iyi oynamalıyız. Kazanmamak gibi bir korkumuz yok.
Rakip takımda endişe yaratan oyuncular yok. Saygı duyduğumuz oyuncular var."
Panionios takımının Alman teknik direktörü Ewald Lienen'se, Kırmızı-Lacivertli ekibin maçta savunmaya ağırlık vermesi gerektiğini söyledi. Lienen, takımının savunmada sıkıntı yaşadığını dile getirerek, "Savunma konusundaki sorunla mücadele etmemiz gerek. Bunu da savunma ve hücum arasında daha iyi denge sağlayarak yapmalıyız" diye konuştu. (Spor Servisi)