Kamran Aghayev ile yollar ayrıldı

Kamran Aghayev ile yollar ayrıldı
Kamran Aghayev ile yollar ayrıldı
PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka , bu hafta oynayacağı Balıkesir deplasmanı öncesi ülkesine giden Azeri kaleci Kamran Aghayev ile yollarını ayırma kararı aldı.

Karşıyaka, bu hafta oynayacağı Balıkesirspor deplasmanı öncesi teknik direktör Kemal Özdeş'ten 2 gün izin alarak ülkesine giden Azeri kaleci Kamran Aghayev'le yolunu ayırdı.

Azerbaycan Milli Takımı'nın da file bekçiliğini yapan ve ülkesinden bir kulüple anlaştığı öğrenilen Aghayev, alacağından 35 bin dolar feragat ederek, takım arkadaşlarıyla vedalaştı. Büyük umutlarla transfer edilmesine rağmen Karşıyaka'da bekleneni veremeyen file bekçisi 13 maçta 20 gol yedi.

Fotoğraf: DHA Ibricic ayrılmak için tüm alacaklarının ödenmesini istiyor.

İBRİCİC AYRILMAK İÇİN TÜM ALACAĞINI İSTİYOR

Sezon başında 250 bin Euro yıllık ücretle Kayseri Erciyesspor'dan alınan İbricic ise ayrılma konusunda diretiyor. Kardemir Karabükspor'la 17 Ekim'de deplasmanda oynanan maçtan bu yana kadroya alınmayan ve kulüp bulması istenen Boşnak oyuncu, kasım ve aralıktaki 35 bin Euro tutarındaki 2 aylık maaşını da hak etti. Şimdiye kadar 75 bin Euro peşinat, 1 maaş karşılığı olarak da 17 bin 500 Euro alan İbricic, ayrılmak için tüm alacağını istiyor.