Kanalımız Sarı-Lacivert'tir abiler...

Yayıncılık hayatına gazete, dergi ve internet sitesiyle giren Fenerbahçe Kulübü, şimdi de televizyon kanalı kurmak için çalışmalara başladı.

İSTANBUL - Yayıncılık hayatına gazete, dergi ve internet sitesiyle giren Fenerbahçe Kulübü, şimdi de televizyon kanalı kurmak için çalışmalara başladı. Bünyesindeki spor faaliyetleri ve her türlü çalışmayı taraftarlarına ve sporseverlere aktarmak amacıyla televizyon kanalı kurmaya karar veren Sarı-Lacivertliler, açık kanaldan yayın yapacağı bildirilen televizyonlarında futbol takımının yanı sıra, basketbol, voleybol ve diğer amatör branşlarla, sporcularla ilgili haberler, eski maçlar ve dünya spor olayları ekrana getirmeyi planlanıyor.
Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Fenerbahçe televizyonu konusunda taraftarların büyük baskısıyla karşılaştıklarını söyledi. Televizyonun yayın hayatına geçmesi için yapılan çalışmaların yıl sonuna kadar sürebileceğini kaydeden Başkan Vekili Özdemir, altyapı çalışmalarının
son aşamaya geldiğini bildirdi. Özdemir, medyada geniş yer tutan Fenerbahçe hakkında çoğu zaman doğru olmayan haberlerin yer aldığını ve kurulacak televizyonla da bir anlamda bunların önüne geçmek istediklerini kaydetti. Taraftarların ve sporseverlerin Fenerbahçe'de yaşanan gelişmeleri en doğru şekilde Fenerbahçe kanalından izleyeceğini aktaran Nihat Özdemir, "Hergün medyada Fenerbahçe ile ilgili çok çeşitli haberler yer alıyor. Zaman zaman doğru olmayan haberler de gündemde yer tutuyor. Biz kuracağımız bu kanalda Fenerbahçe'de yaşanan gelişmelerle ilgili doğruları vereceğiz" diye konuştu. (Spor Servisi)