Kanarya sevinçli Kartal tepkili

15. Bayanlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Beşiktaş Cola Turka'yı 65-58 yenerek müzesine götüren Fenerbahçe'de büyük sevinç yaşanıyor.

İSTANBUL - 15. Bayanlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Beşiktaş Cola Turka'yı 65-58 yenerek müzesine götüren Fenerbahçe'de büyük sevinç yaşanıyor. Fenerbahçeli bayanlarla 14. kupasını kazanan başarılı antrenör Zafer Kalaycıoğlu, "Fenerbahçe geçen sezon erkeklerde ve bayanlarda lig şampiyonluğuna ulaştı. İki takımımız Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı da kazanma başarısı gösterdi. İlk kez bir kulüp, hem erkeklerde hem bayanlarda aynı sezonda lig ve Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı müzesine götürdü. Bunun gururunu yaşıyoruz" dedi.
Beşiktaş cephesinde ise antrenör Aziz Akkaya, hakem hatalarından şikâyet ederek, "Hakemler etki altında kalıyor" dedi. Akkaya, "Geçen sezon Cumhurbaşkanlığı Kupası maçını yöneten hakem bir ay ceza almış. Yine Caferağa Spor Salonu'nda şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz sezondaki maçımızı yöneten hakem Murat Erbaş'ın hakemliği bitti. Fenerbahçeli yöneticilerin ve Federasyon Başkanı Turgay Demirel'in açıklamaları sonrası hakemler etki altında kalıyor" dedi. (Spor Servisi)