Kanarya'da yap-boz günü

Fenerbahçe'de Oğuz Çetin tarafından kadro dışı bırakılan Ogün, Abdullah, Yusuf, Ali Akdeniz ve Oğuz Dağlaroğlu, dünden itibaren PAF takımı antrenörü Salih Uralgil'e teslim edildi.

İSTANBUL - Fenerbahçe'de Oğuz Çetin tarafından kadro dışı bırakılan Ogün, Abdullah, Yusuf, Ali Akdeniz ve Oğuz Dağlaroğlu, dünden itibaren PAF takımı antrenörü Salih Uralgil'e teslim edildi. Sarı-Lacivertli ekibin yeni hocası Tamer Güney'in isteği üzerine beş oyuncu, bundan böyle Dereağzı'nda PAF takımı ile antrenmanlara çıkacak. Eğer ihtiyaç hissedilirse, Beşiktaş maçında bu oyunculardan üçü kadroya dahil edilecek...
Fenerbahçe, Gençlerbirliği ile yapacağı lig maçının hazırlıklarını, dün Samandıra Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Tamer Güney'in kenardan izlediği antrenmanda, Sarı-Lacivertli futbolcular antrenör Özcan Kızıltan ve kondisyoner Stefano Morreno yönetiminde çalıştı.
Kıran kırana çalıştılar
Güney, kenardan izlediği antrenmanda zaman zaman antrenörlere direktifler verdi. Sarı-Lacivertliler yaklaşık 1.5 saat süren idmanda kondisyon çalışmasının ardından, yarım alanda üç grup halinde çift kale maç yaptı. Futbolcuların antrenman maçında, son derece istekli ve hırslı oldukları gözlenirken, zaman zaman sahada ufak sakatlıklar yaşandı. Tuncay, Erman, Semih ve Hakan Bayraktar, sert geçen antrenman maçında sakatlıklar geçirirken, saha içinde yapılan tedavilerinin ardından idmanı sürdürdüler. Antrenmana, sakatlıkları süren Rüştü ve Ceyhun ile Adanaspor maçı öncesi kampı terkeden Serhat katılmazken, sağ bacak arka adalesinde çekme olan Rebrov ise koşu yapmakla yetindi. (Spor Servisi)