Kanca sırası Beşiktaş'ta

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın, ara transfer döneminde takıma takviye yapılacağını açıklamasından sonra Kartal'da gözler Kayserispor'un yıldızları Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'a çevrildi.

KAYSERİ - Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın, ara transfer döneminde takıma takviye yapılacağını açıklamasından sonra Kartal'da gözler Kayserispor'un yıldızları Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'a çevrildi. NTV'nin haberine göre, bu iki futbolcunun transferi için Kayseri'ye giden Ertuğrul Sağlam, Sarı-Kırmızlı kulübün başkanı Recep Mamur, teknik direktör Tolunay Kafkas ve menajer Süleyman Hurma ile bir alışveriş merkezinde görüştü. Sağlam'ın, bu iki oyuncuya karşılık Ricardinho,
İbrahim Akın ve Federico Higuain ile beraber bir miktar para teklif ettiği belirtildi. Kayserispor cephesinden ise bu iki futbolcunun sezon sonuna kadar takımda kalacağı yönünde bir açıklama geldi. Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, ''Gökhan ile Mehmet Topuz'a büyük kulüplerden gelen transfer tekliflerini geri çevirdiğimizi, defalarca açıkladık. Gökhan ve Mehmet sezon sonuna kadar Kayserispor'da oynayacak'' dedi.
Bosque davası yine CAS'a gidiyor
Beşiktaş ile eski teknik direktörü Vicente Del Bosque arasındaki davada FIFA, Siyah-Beyazlı kulübe İspanyol teknik adama tazminatının 45 gün içinde ödenmesi veya 21 gün içinde Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) itiraz hakkının kullanılması yönünde bir yazı gönderdi. Kulüpten borsaya yapılan açıklamada, "CAS'ın hukuka aykırı FIFA kararını temyizen bozması konusunda gerekli hukuki çalışmalar yapılacaktır" denildi. Öte yandan Siyah-Beyazlı takımda Ankaragücü maçında uzun bir aradan sonra sahalara döndükten sonra sakatlığı nükseden Serdar Kurtuluş sol arka adalesindeki yırtık nedeniyle dört hafta oynayamayacak. (Spor Servisi)