'Kapadokya çok fantastik'

Konyaspor maçından sonra Kapadokya bölgesine gelen Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, bu kez de Kapadokya'yı havadan gezdi. Daum ve sevgilisi, sabahın ilk ışıklarıyla 11 kişilik sıcak hava balonuna binerek, yerden yaklaşık bin metre yükseklikten bölgedeki peribacalarını izlediler.

NEVŞEHİR - Konyaspor maçından sonra Kapadokya bölgesine gelen Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, bu kez de Kapadokya'yı havadan gezdi. Daum ve sevgilisi, sabahın ilk ışıklarıyla 11 kişilik sıcak hava balonuna binerek, yerden yaklaşık bin metre yükseklikten bölgedeki peribacalarını izlediler. Peribacalarının üzerinde sık sık görüntü de alan Daum, yaklaşık iki saat süre ile havada kaldı. Göreme Beldesi'nin yanı sıra Çavuşin Köyü üzerinde birkaç tur atan Daum, Zelve-Paşabağları'nda yerden üç metre yüksekliğe kadar alçalıp, peribacalarını daha da yakından izleme imkanı buldu.
Alman çalıştırıcı, "Kapadokya'da futbol yok, burası oldukça fantastik, mükemmel bir yer. Tüm güzellikler burada bir araya gelmiş. Çok etkilendim ama, burada futbol konuşmayacağım. Futbol yok, Kapadokya var" dedi. Daum ile balon turuna katılan Angelica Camm da, ilk kez geldiği Kapadokya'nın büyüleyici görüntüleri karşısında oldukça etkilendiğini belirterek, Kapadokya'nın çok güzel olduğunu söyledi. (Spor Servisi)