Kaptandan Daum yorumu

Kaptandan Daum yorumu
Kaptandan Daum yorumu
Bursaspor takım kaptanı İbrahim Öztürk, Alman teknik adam Christoph Daum'un takımın başına geçmesi hakkında konuştu.

AA - İbrahim Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Hikmet Karaman'ın yerine getirilen Christoph Daum'un, Bursa ve Bursaspor için hayırlı olmasını dileyerek, "Biz görev adamıyız. İnşallah yeni hocamızın vereceği görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Çünkü her zaman hedefimiz tek; o da Bursaspor'u en üst noktalara getirmek. Onun için mücadele edeceğiz. İki taraf için de hayırlı olur inşalah" dedi.

Sezona 18 Ağustos akşamı deplasmanda yapacakları Eskişehirspor maçıyla başlayacaklarını anımsatan Öztürk, şöyle konuştu:
"Ertuğrul hoca bizi iyi biliyor. 4 yılımız birlikte geçti. O nedenle takımdaki birçok oyuncu arkadaşımı da çok iyi tanıyor. Yaşadığımız sıkıntılı bir dönem vardı. Bunu atlatmak için de önümüzde güzel bir fırsat bulunuyor. Bunu en iyi şekilde değerlendirme arzusundayız. Lige çok iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ayrıca ligin ilk haftalarında zorlu bir periyottan geçeceğiz. Artık kolay maç yok. Her maça 3 puan parolasıyla hazırlanıyoruz. İyi başlamak bizim için çok önemli. İnşallah onu da en iyi şekilde yerine getiririz."