Kara haber! Nereden nereye...

Kara haber! Nereden nereye...
Kara haber! Nereden nereye...
Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) yarın açıklayacağı dünya sıralamasında, Fatih Terim yönetimindeki Türk Milli Takımı ilk 50 dışına çıkmak üzere...

2012 yılında ilk 25'te kendine yer bulan A Milli Futbol Takımımız, büyük düşüşünü perçinledi ve 619 puanla Kuzey İrlanda ve Ekvator Ginesi'nin hemen arkasında 52. sırada kendine yer buldu.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; yarın resmi açıklaması yapılacak sıralama Türkiye 'nin son 18 yıldaki en kötü ikinci derecesi olacak. 2013'ün başında 58. sıraya kadar gerileyen Ay-Yıldızlılar, Temmuz 2014'te 32. sıraya yükselmesine karşın teknik direktör Fatih Terim ile Euro 2016 Elemeleri'nde aldığı kötü sonuçlarla tekrar düşüşe geçmişti.

Eğer Türkiye, önümüzdeki ay oynanacak Hollanda maçından puan çıkaramazsa 20 sene sonra ilk kez Dünya Kupası kura çekimine 4. torbadan girecek.


  http://www.radikal.com.tr/129106512910653

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İşte bu "Yeni Türkiye" - user391351

  Yurdun her köşesine yeni stadlar yapıla, isimleri de Recep Tayyip Erdoğan ve Fatih Terim konula. (Rıdvan Dilmen de unutulmasın)

  Balon. - ahzap

  Fatih Terim tesadüflerin şişirdiği bir balon ,tüm balonlar gibi inmesi fıtrat sonucu. Bazı balonlar patlayıp etrafınada zarar verebilir özellikle kendini bir şey zannedip sağa sola saldıranları.

  teknik corneadör. teknik terminatör. teknik emperor........................ - user781727

  Teknik direktörlük kesmemişti. Hacıosmanoğlu,,terim=futbolumuzun hali...