Karabük'ten F.Bahçe'ye: Gol rekoru...

Karabük'ten F.Bahçe'ye: Gol rekoru...
Karabük'ten F.Bahçe'ye: Gol rekoru...
Kardemir Karabükspor Başkanı Mustafa Yolbulan, Fenerbahçe karşısındaki futboldan memnun kaldıklarını belirterek, "Gol rekoru kırabilirdik" dedi.

Bülent DİKTEPE / KARABÜK (DHA) - Sezonun en iyi futbolunu oynadıklarını ifade eden Başkan Mustafa Yolbulan, " Maç çok daha farklı bir skorla bitebilirdi, ama Volkan Demirel çok başarılı bir performans sergileyerek farkı önledi. Takımımızın oyunundan, futbolcularımızın performansından son derece memnunum" dedi.

Takımının Karabük'e yakışır bir mücadele ortaya koyduğunu belirten Yolbulan, "Başta Tolunay Kafkas olmak üzere teknik heyetimizi ve futbolcularımızı canı gönülden kutluyorum. Kazanmayı hak ettiler. Karabükspor'un başkanı olarak beni onurlandırdı, gururlandırdı. İnşallah bunun devamını getireceğiz. Karabükspor ligin ses getiren en önde takımlarından biri olacak" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli futbolcuların maçın sonunda zemin ile ilgili yaptıkları açıklamalara katılmadığını vurgulayan Başkan Yolbulan, "Biz geçen hafta Konya'da resmen buzun üzerinde oynadık. Buna rağmen Torku Konyaspor'u yendik. Neticede biz de aynı sahada oynadık. Fenerbahçe gibi yıldızlarla donatılmış bu kadar güçlü bir takımın böyle mazeretlere sığınmaması lazım. Biz Fenerbahçe'den çok daha üstün oynadık" şeklinde konuştu.