Karadeniz'in golcüleri kapışacak

Karadeniz'in golcüleri kapışacak
Karadeniz'in golcüleri kapışacak
26 haftanı açılış maçında Hami Mandıralı yönetimindeki Trabzon, bir diğer eski golcüsü Şota Arveladze'nin çalıştırdığı Kasımpaşa'yı ağırlayacak. Maç 20.00'de başlayacak.

Ligde 26. haftanın açılışında Trabzonspor, bugün evinde saat 20.00’de Kasımpaşa’yı ağırlayacak. Bu karşılaşma iki takımın teknik direktörleri için de özel bir mücadele olacak. Zira Trabzonspor tarihinde 218 golle en fazla gol atan oyuncusu olan Hami Mandıralı ile 1995-96 sezonunda Bordo-Mavili takımda 25 gol ile gol kralı olan şu an Kasımpaşa’nın Teknik Direktörü Şota Arveladze ile 3 puan için mücadele edecek. Böylece Mandıralı ile Şota, 17 sezon sonra teknik adam olarak Hüseyin Avni Aker’de buluşacak. Geçen hafta Sivas’ı 4-0’lık yenerek moral bulan Mandıralı’nın öğrencileri, Kasımpaşa’yı yenerek hem çıkışını sürdürmek hem de 4. sıradaki yerini korumak istiyor. Fenerbahçe maçındaki olaylar nedeniyle 6 maç ceza alan Trabzonspor, bugün sadece kadın ve çocuklara karşı oynayacak.
Devre arasında Kasımpaşa’dan transfer edilen Özer’in sözleşmesinde eski takımına karşı forma giymeyeceği yönünde bir madde olmasa da, sözel vaadler nedeniyle bugün oynamayacak.