Karşıyaka'nın yeni patronu Rıdvan Dilmen

2. Lig (A) Kategorisi takımlarından Karşıyaka, Kemal Kılıç'tan boşalan teknik direktörlük görevine Rıdvan Dilmen'i getirdi.

Türkiye İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi'nde mücadele eden Karşıyaka'nın yeni teknik direktörü, milli takım ve Fenerbahçe'nin unutulmaz isimlerinden Rıdvan Dilmen oldu.
Karşıyaka Kulübü Onur Kurulu Başkanı Özer Kırca, Dilmen'in yorumcu olarak çalıştığı Digitürk yöneticileriyle 3 gündür süren görüşmelerin olumlu sonuçlandığını kaydetti. Dilmen, bu akşam Konyaspor-Fenerbahçe maçının yayınında son kez yorumcu olarak görev yapacak. Daha sonra Sivas'a geçerek Karşıyaka'nın kampına katılacak olan Dilmen, burada oyuncularına ilk maç konuşmasını yapacak, ancak Sivasspor-Karşıyaka karşılaşmasını tribünden izleyecek. 'Şeytan' lakaplı eski futbolcuyla 6 Ekim Pazartesi günü, 18 aylık sözleşme yapılacak.
Özer Kırca, Dilmen'in Karşıyaka'da başarılı olacağına inandıklarını belirterek, "Karşıyaka camiası adına gösterdikleri anlayış için Digitürk yöneticilerine teşekkür ediyoruz" dedi. Karşıyakalı yöneticiler ve Rıdvan Dilmen arasında 30 Eylül Salı günü anlaşma sağlanmış, ancak genç teknik adamın Digitürk ile daha önce yaptığı sözleşmenin feshedilmesine ilişkin görüşmeler nedeniyle sözleşme imzalanamamıştı.