Kartal bugün Avusturya yolcusu

Güney Kore'de katıldıkları Barış Kupası Futbol Turnuvası'nın ardından iki gün izin yapan Siyah-Beyazlılar, hazırlıklarına BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptıkları idmanla devam etti.

İSTANBUL - Güney Kore'de katıldıkları Barış Kupası Futbol Turnuvası'nın ardından iki gün izin yapan Siyah-Beyazlılar, hazırlıklarına BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptıkları idmanla devam etti. Teknik direktör Mircea Lucescu yönetimindeki idmanda Siyah-Beyazlı futbolcular, kondisyoner Carlo Nicoloni ile beraber kondisyon ağırlıklı çalıştılar. İzinli olan İbrahim ve Ahmet Yıldırım'ın katılmadığı idmanda, Ahmet Hassan ve Sergen salonda çalıştılar. Güney Kore'de sakatlanan Giunti ise takımdan ayrı koşu yaptı. Beşiktaş, bugün sabahki idmanın ardından öğleden sonra Avusturya'ya gidecek.
Kartallar, bir hafta sürecek Avusturya kampı boyunca iki hazırlık maçı yapacak. Beşiktaş, yarın saat 19.30'da Avusturya'nın Rapid Wien takımıyla Hannapi Stadı'nda, 29 Temmuz salı günü de İngiltere'nin Arsenal ekibiyle saat 19.00'da Bat Waltersdorf Stadı'nda hazırlık maçları oynayacak. Siyah-Beyazlı kafile, 31 Temmuz perşembe günü İstanbul'a dönecek. (Spor Servisi)