Kartal mağlubiyet nedir bilmiyor

ULEB Kupası B Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş Cola Turka, üçüncü maçında, Sırbistan'ın Zeleznik Belgrad takımını 78-77 yenerek yenilgisizliğini sürdürdü. Belgrad'taki maçta Beşiktaş Cola Turka, ilk periyotu 24-20...

BELGRAD - ULEB Kupası B Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş Cola Turka, üçüncü maçında, Sırbistan'ın Zeleznik Belgrad takımını 78-77 yenerek yenilgisizliğini sürdürdü. Belgrad'taki maçta Beşiktaş Cola Turka, ilk periyotu 24-20, devreyi de 44-43 önde tamamladı. Her iki takımın da iyi mücadele ettiği ikinci yarıda da siyah-beyazlılar, 3. çeyreği 65-63 önde tamamlarken, son saniyelerde Erkan Veyseloğlu'nun serbest atışlarıyla maçı da 78-77 kazanan taraf oldu. Rakip potaya 15 sayı bırakan Apodaca, Siyah-Beyazlıların en skorer ismiydi.
Aslan ve Telekom ilk kez mağlup
C Grubu'nda yer alan Galatasaray Cafe Crown, üçüncü maçında, Belçika'nın Spirou Charleroi takımına İstanbul'da 83-75 yenilerek ilk yenilgisini aldı. Türk Telekom da Joventut deplasmanından 102-83'lük mağlubiyetle dönerek yenilgiyle tanıştı. (Spor Servisi, aa)