Kartal'da gergin idman

Beşiktaş'ın dünkü idmanında kaptan Tayfur ile Yasin arasında gergin dakikalar yaşandı.

İSTANBUL - Beşiktaş'ın dünkü idmanında kaptan Tayfur ile Yasin arasında gergin dakikalar yaşandı. Teknik direktör Lucescu'nun konuşmayı yasakladığı çift kale maç sırasında Tayfur, çok konuştuğu için Yasin'i sert bir dille uyardı. Yasin'in karşılık vermesiyle büyüyen gerginlikte iki futbolcu birbirinin üzerine yürüdü. Yasin'in, "Koskoca adamsın, evli barklısın, çocuğun var, niye küfrediyorsun?" demesine sinirlenen Tayfur, takım arkadaşına tepki gösterdi. Lucescu araya girerek, gerginliğin kavgaya dönüşmesini önledi. Bu gelişme üzerine Yasin idmanı bırakmak istedi. Ancak Rumen çalıştırıcı, Yasin'den idmana devam etmesini istedi.
Öte yandan kaleci Oscar Cordoba, medyada çıkan 'yeni kaleci alınacak' haberlerine tepki gösterdi. Kolombiyalı eldiven, Lucescu'yla görüşerek,
"Burada kalmak için teklifleri geri çeviriyorum. Eğer istenmiyorsam, şimdiden söyleyin" diyerek rahatsızlığını iletti. Daha sonra başkan Serdar Bilgili devreye girerek, "Ben başkan olduğum sürece Cordoba Beşiktaş'ta oynayacak" sözleriyle konuyu açıklığa kavuşturdu. Fenerbahçe maçında elini şortuna soktuğu gerekçesiyle 7 ay hak mahrumiyeti cezası alan Pascal Nouma, dün Nevzat Demir Tesisleri'nde takım arkadaşlarını ziyaret etti. (Spor Servisi)