Kartal'da gidecekler belli

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Kıvanç Oktay, bir yabancı futbolcu transfer etmeyi düşündüklerini, bunun için de aceleci olmayacaklarını söyledi.

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Kıvanç Oktay, bir yabancı futbolcu transfer etmeyi düşündüklerini, bunun için de aceleci olmayacaklarını söyledi. Oktay, yabancı futbolcu transferinde çok dikkatli olacaklarını ifade ederek, "Yabancı kontenjanı nedeniyle, sadece bir futbolcu alacağız. Takıma faydalı olacak bir ismi renklerimize bağlayacağız" dedi. Oktay, Arjantin'in Boca Juniors takımında forma giyen Moreno ile ilgilenmediklerini ifade etti. Transfer komitesinin, Mircea Lucescu ile görüştüğünü kaydeden Oktay, "Lucescu'nun raporu doğrultusunda Tolga, Niyazi ve Zafer'den kendilerine takım bulmalarını istedik" diye konuştu.
Beşiktaş gelecek hafta toplanıyor
Oktay, takımın gelecek hafta toplanıp, yeni sezson için çalışmalara başlayacağını da hatırlatarak, "Gelecek sezon Avrupa Şampiyonlar Ligi, Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda mücadele edeceğiz. Bu üç kulvarda da başarılı olmak istiyoruz. Artık, şampiyonluk geride kaldı. Tüm konsantremizi gelecek sezona vermeliyiz" şeklinde konuştu. Yeni transferlerin takıma uyumda zorluk yaşamayacağını belirten Oktay, Beşiktaş'ta çok iyi bir arkadaşlık ortamının bulunduğunu, birlik ve beraberliğin gelecek sezon da kendilerini başarıya ulaştıracağını sözlerine ekledi. (Spor Servisi)