Kartal'dan Yanal için şok sözler!

Kartal'dan Yanal için şok sözler!
Kartal'dan Yanal için şok sözler!
'Ersun Hoca, transferin son dönemlerine doğru geldi. Ersun Hoca geldiğinde, bütün transferleri bitirmiş; kamp ve maç programlarını dahi hazırlamıştık...'

Teknik direktör Ersun Yanal'ın istifa mesajında " Fenerbahçe 'yi ben şampiyon yaptım" demesi yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. Yardımcı antrenör İsmail Kartal ise Fenerbahçe Dergisi'ndeki röportajında Yanal'ın hazıra konduğunu iddia etti.

Aziz Yıldırım bunu hep yapıyor!


İsmail Kartal, "Ersun Hoca, transferin son dönemlerine doğru geldi. Aykut Hoca ayrıldıktan sonra, ben kaldım. Başkanımız gitmemi istemedi. Ben de Aykut Hoca ile bu konuyu konuştum. O da, 'Doğru olur, Fenerbahçe’de kal' dedi. Çünkü Aykut Hoca ve ekibi olarak hep beraber Samandıra’da teknolojik açıdan çok önemli bir sistem kurduk. Dedik ki; Bundan sonra buraya hangi teknik direktör gelirse gelsin, bu sistem yürüsün. Bu sistemi yürütecek insanlardan birisi de bendim" ifadelerini kullandı.

"YANAL SADECE RÖTUŞ YAPTI"

Sarı-lacivertli takımın yardımcı hocası, "Evet, benim kalmam, idari menajer Hasan Çetinkaya’nın kalması, kaleci antrenörü Murat Öztürk, sağlık ekibi doktorunun kalması sürdürülebilirlik açısından önemliydi. Ersun Hoca geldiğinde, bütün transferleri bitirmiş; kamp ve maç programlarını dahi hazırlamıştık. Onun isteği doğrultusunda birkaç rötuşla beraber kampa başladık. Fenerbahçe’nin kimliğini, iklimini Ersun Hoca’ya iyi anlattığımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu. ( Akşam )

'Ersun Yanal beni sevemedi'