Kartal'ı çileden çıkaran sözler!

Kartal'ı çileden çıkaran sözler!
Kartal'ı çileden çıkaran sözler!
Fenerbahçe-Çaykur Rize maçına, sarı-lacivertli takımın teknik patronu İsmail Kartal'ın hakem İlker Meral'e verdiği tepki damgasını vurdu.

Emmanuel Emenike'nin 58. dakikada düşürüldüğü pozisyona İlker Meral'in 'devam' demesi, İsmail Kartal'ı çileden çıkardı. O tepkinin ardından Meral'i yanına çağıran Kartal, pozisyonla ilgili "Hocam yüzde 100 penaltı. Tribünün en uzağındaki adam bile gördü. Sen nasıl görmüyorsun? Yazık değil mi?" diye sordu. Meral'den 'Görmedim' yanıtını alan Kartal, "Sana söyleyecek başka sözüm yok. TV'de tekrarını izleyince ne yaptığını görürsün" sözleriyle Meral'in yanından ayrıldı.

Volkan çıldırdı: Siz Fenerbahçeli değilsiniz!


İNSAN DAYANAMIYOR

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kartal, maç sonunda sessiz ama öfkeliydi. 3 net penaltılarının verilmediğini ifade eden Kartal, "Emenike'nin pozisyonu hiçbir tartışma götürmez. Hani biraz belirsiz bir pozisyon olsa 'tamam' diyeceğim. Ama açık ve net bir kontrolsüz giriş var. Ve karar 'devam'... Hepiniz benim tepkimi soruyorsunuz, haksız mıyım? İnsan bir yerden sonra dayanamıyor" ifadelerini kullandı.

DEVRE ARASINDA NELER YAŞANDI?

Fenerbahçe Teknik Direktörü, Rizespor maçının devre arasında umutsuzluğa kapılan takımı sözleriyle ayağa kaldırdı. İçeri giren oyuncular, pozisyonları gole çevirememekten yakınırken umutsuz bir tavır içindeydi. Kartal, bu havayı dağıtmak için devreye girdi ve şu konuşmayı yaptı:
"Evet, haksızlığa uğradık. Evet, şanssızlıklar üst üste geliyor. Evet, deniyoruz ama olmuyor. Bunları ben de görüyorum. Ama ne yapacağız? Çocuk gibi yakınmaya devam mı edeceğiz? Bırakacak mıyız bu mücadeleyi? Hayır beyler! Çıkacağız, gerekirse tüm hakem kararlarını ve tüm şanssızlıkları da yeneceğiz. Oyun disiplininden kopmayın, biz bu maçı alırız."

Webo atıyor, Fenerbahçe kazanıyor


AĞIZ KAPATMALI ÖNLEM!

Hem İsmail Kartal hem de sarı-lacivertli futbolcular, saha içindeki bütün diyaloglarda ağızlarını elleriyle kapatıyorlar. Fenerbahçeliler konuşmalarının dudak okuma yöntemi ile deşifre olmasını istemiyor.

7.9 PUAN ALDI

Fenerbahçe-Çaykur Rize maçında tartışmalı kararlara imza atarak özellikle sarı-lacivertli camiayı ayağa kaldıran hakem İlker Meral'e, kötü not geldi. Karşılaşmanın gözlemcisi Engin Kurt'un hazırladığı rapora göre, Meral'e 7.9 puan verildi. Tecrübeli hakemin aldığı bu puan sonrası 3 hafta dinlendirileceği öğrenildi.

Fenerbahçe kendini aştı