Kartal'ı kimse durduramıyor

Sezon devam ederken Ahmet Dursun, Daniel Pancu, İlhan Mansız, Ronaldo ve Yasin ile nikah tazeleyen, kaptan Tayfur ile de el sıkışarak iç transferde yaşanabilecek sorunları başlamadan bitiren Beşiktaş, Dış transferde de dolu dizgin.

İSTANBUL - Sezon devam ederken Ahmet Dursun, Daniel Pancu, İlhan Mansız, Ronaldo ve Yasin ile nikah tazeleyen, kaptan Tayfur ile de el sıkışarak iç transferde yaşanabilecek sorunları başlamadan bitiren Beşiktaş, Dış transferde de dolu dizgin. Altaylı Sinan, Gençlerbirliği'nden Ahmet Hassan ile Okan Koç ile Galatasaray'ın tecrübeli savunmacısı Emre Aşık'ı renklerine katan Beşiktaş, yeni transferler için kolları sıvadı.
Boca Juniors ile Oscar Cordoba'nın bonservisi konusunda 1 milyon 750 bin dolara el sıkışan Siyah-Beyazlılar, kadrosundaki 5 yabancıya Ahmet Hassan da eklendiği için transfer önceliğini yerli futbolculara verdi. Ümit Milli Takım'ın orta sahasındaki yıldızı Uğur İnceman ile geçen yıl Adanaspor'da kiralık olarak forma giyen Ümit Aydın'ın transferleri de bitme aşamasında. Şimdi gözler Güney Amerika'ya, yani teknik direktör Mircea Lucescu'nun getireceği golcüye çevrildi. (Spor Servisi)