Kartal'ın Bucaspor kadrosu

Kartal'ın Bucaspor kadrosu
Kartal'ın Bucaspor kadrosu
Ziraat Türkiye Kupası 4. Turu'nda Bucaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş, İzmir'e gitti.

ALİ DANAŞ / İSTANBUL (DHA) - Teknik direktör Slaven Bilic, Bucaspor maçı için Almeida, Fenandes, Dentinho, Gökhan Süzen ve Uğur Boral'ı kadroya almadı. İzmir 'e götürülmeyen diğer futbolcular sakatlıkları devam eden Tomas Sivok, Veli Kavlak, Tolga Zengin ve Ersan Gülüm oldu.

Bilic'ten Bucaspor uyarısı


Beşiktaş 'ın İzmir kafilesinde şu futbolcular bulunuyor:
Cenk Gönen,Günay Güvenç,Emre Metin,İsmail Köybaşı,Pedro Franco, Julien Escude,Serdar Kurtuluş, Mehmet Akgün,Ramon Motta, Atiba Hutchinson,Kerim Frei,Olcay Şahan,Oğuzhan Özyakup,Gökhan Töre,Muhammed Demirci,Ömer Şişmanoğlu,Mustafa Pektemek, Filip Holosko, Michael Eneramo.

Siyah beyazlılar, Bucaspor ile yarın saat 20:30’da İzmir Atatürk Stadı’nda karşılaşacak.

KABA İNŞAAT İHALESİ TAMAMLANDI
Beşiktaş Kulübü İhale Komisyonu, yapımı süren Vodafone Arena Stadı için kaba inşaat ihalesini tamamladı.

İki hafta önce kulüp binasında yapılan ihaleye 5 firma katılmış ve teklifler yeterli bulunmadığı için ihale süreci uzamıştı. Beşiktaş ile ihaleye katılan firmalar arasında uzun süren pazarlıklar sonucu ihale komisyonu bu süreci sonlandırdı.

İhaleyi TANINMIŞ İNŞAAT A.Ş'ye veren ihale komisyonu, sonucu Beşiktaş İnşaat A.Ş yönetim Kurulu onayına gönderdi. Beşiktaş İnşaat A.Ş.'nin onay vermesi halinde TANINMIŞ İNŞAAT A.Ş çalışmalarına en kısa sürede başlayacak.

Fernandes'e son teklif