Kartal'ın Holosko sevdası çıkmaza girdi

Turkcell Süper Lig'de ikinci yarı öncesi takımlar transfer çalışmalarına tüm hızla devam ederken, yeni transferler peşinde koşan Beşiktaş'ın Vestel Manisasporlu Filip Holosko konusunda oyuncunun kulübüyle yaptığı görüşmelerde ilerleme kaydedilemedi.

MANİSA/BOLU - Turkcell Süper Lig'de ikinci yarı öncesi takımlar transfer çalışmalarına tüm hızla devam ederken, yeni transferler peşinde koşan Beşiktaş'ın Vestel Manisasporlu Filip Holosko konusunda oyuncunun kulübüyle yaptığı görüşmelerde ilerleme kaydedilemedi. Vestel Manisaspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şubesi Sorumlusu Semih Vardarer, Holosko'yu isteyen Charlton Athletic kulübünün yetkilileriyle hafta sonunda Manisa'da görüşeceklerini belirtirken, Beşiktaş'ın eski teklifinde ısrar ettiğini ve bu nedenle transferin çıkmaza girdiğini ifade etti.
İbrahim Akın İstanbul BB'ye doğru
Öte yandan iki günlük tatilini Akçakoca'da değerlendiren teknik direktör Ertuğrul Sağlam, burada yaptığı açıklamada ikinci yarıda şampiyonluğa daha yakın takımın Beşiktaş olduğunu söyledi. Sağlam, Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'a da destek verdi. Uygun'un genç Türk antrenörlüğü adına ortaya koyduğu başarıların takdir edilmesi gerektiğini anlatan Sağlam, "Geçtiğimiz sezon Bülent Korkmaz'ın, önceki dönemlerde de Nurullah Sağlam'ın başarısı Türk antrenörlüğü adına önemlidir. Misyonumuzun farklı olduğunu düşünüyorum."
Bu arada devre arasında kiralık olarak takımdan ayrılması beklenen İbrahim Akın'ın da İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la anlaşmak üzere olduğu belirtildi.