Kartalspor'a silahlı saldırı!

Kartalspor'a silahlı saldırı!
Kartalspor'a silahlı saldırı!
Spor Toto 2. Lig Kırmızı grup'ta mücadele eden Kartalspor'un tesislerine, dün Başkan Binali Aydın ile futbolcular arasında gerçekleşen toplantının ardından silahlı saldırı yapıldı.

Kartalspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Kulüp başkanımız Binali Aydın ’ın dün futbolcularla gerçekleştirdiği toplantı sonrasında kimliği bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından silahlı saldırı gerçekleştirilmiştir.   

Ziraat Türkiye Kupasında Birlik Nakliyat Düzyurtspor’la oynanacak kupa maçının hazırlıklarına başlamak üzere Pazar günü tesislere gelen oyuncularımız antrenman öncesinde kulüp başkanımız Binali Aydın’ın isteği doğrultusunda bir toplantı gerçekleştirdi.

Oyuncularımızın toplantıdan ayrılıp antrenmana indiği sırada kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından toplantı salonuna ateş edilmiştir. Saldırı esnasında toplantı odasında kimsenin olmaması kulübümüz adına olayın en sevindirici kısımdır.

Olay yeri inceleme ekipleri, olay yerinde inceleme yapmış ve olay emniyet güçleri tarafından araştırılmaya başlanmıştır.

Kartalspor Kulübü olarak bu çirkin saldırıyı kınıyor saldırıyı gerçekleştirenlerin emniyet güçleri tarafından bir an önce yakalanmasını diliyoruz."