Kasımpaşa, Donk'un Galatasaray'a transferini açıkladı

Kasımpaşa, Donk'un Galatasaray'a transferini açıkladı
Kasımpaşa, Donk'un Galatasaray'a transferini açıkladı
Kasımpaşa'nın Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın sonrasında Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Donk'un Galatasaray'a transfer olduğunu açıkladı.

RADİKAL-Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, 1-1 biten Trabzonspor maçı sonrası Hollandalı futbolcuları Ryan Donk'un transferi için Galatasaray'la prensip olarak anlaşmaya vardıklarını açıkladı.Öksüz açıklamasında şunları söyledi: "Donk ile alakalı Galatasaray'la anlaştık. Prensip olarak el sıkıştık. Henüz imzalar atılmadı. Bizim açımızdan Donk'u Galatasaray'a verdik. Onlar da kabul etti. Donk'un dışında bizim oyuncularımızla ilgilenenlere 'dükkan kapalı' diyorum. Hiç gelmesinler" dedi.

RIZA ÇALIMBAY'DAN DONK AÇIKLAMASI 

Rıza Çalımbay da Donk'un gidişiyle ilgili konuştu. Çalımbay şunları söyledi: "Donk giderse üzülürüz. Donk ön libero olan ve etkili bir oyuncu. 6 ay sonra mukavelesi bitiyor. Donk'a bizim görüşüp önerdiğimiz ücretten fazla bir teklif yapıldı. Donk'un gitmesini istemem ama Galatasaray'a transfer olursa çok faydalı olur. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta böyle oyuncular var ama Galatasaray'da da kesinlikle böyle bir oyuncu olması gerekiyordu.Bizim önerdiğimiz ücretle gelen teklif arasında fark vardı. Donk'a teşekkür ediyoruz. Bizim için de bir kayıp. Öyle bir şey olursa alternatiflerini bulacağız."