Kasımpaşa'da kaldılar!

Kasımpaşa'da kaldılar!
Kasımpaşa'da kaldılar!
İkinci yarıda Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndan ayrılmak isteyen Kartal'ın hesapları şaştı. Siyah-beyazlılar, kalan maçlarını da aynı statta oynanacak.

Beşiktaş’ta yılan hikayesine dönen stat işinde beklenen olmadı, Kartal yine Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda kaldı.

Tarık Çamdal Beşiktaşlı gibi


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Kasımpaşa ile oynanan tartışmalı karşılaşmanın ardından lacivert-beyazlılarla sürtüşme yaşayan siyah-beyazlılar, ligin ikinci yarısı için stat arayışına başlamıştı. Atatürk Olimpiyat Stadı’nı teknik heyet ve futbolcuların istememesi nedeniyle, İstanbul’dan çıkmayı bile göze alan Beşiktaş’ta Ankara ve Antalya söylentileri ortaya atılmıştı. Ancak Beşiktaş Yönetimi, dün internet sitesinden yaptığı resmi açıklama ile kalan maçların da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacağını duyurdu.

Kalan karşılaşmalar için kombine kart satışlarını sürdüren ve fiyatlarını yenileyen siyah-beyazlıların haber metninde şu ifadeler yer aldı:
“Takımımız sezonun geri kalan döneminde; Spor Toto Süper Lig iç saha maçlarını Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda (RTES) oynayacaktır. Derbiler, yüksek önem taşıyan Spor Toto Süper Lig maçları ile, diğer turnuvalarda ev sahibi olarak yer alacağımız müsabakalar ise Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda (AOS) oynanacaktır. Kombine kartlar, Kasımpaşa R.T.E. Stadyumu’na göre satışa çıkmıştır. RTES’de oynanacak maçlar için sadece Kombine Kart satışı yapılacak olup, sezon içerisinde bilet satışı yapılmayacaktır.”

Ve Ronaldinho konuştu!