Kasımpaşa'dan Sabri sürprizi

Kasımpaşa'dan Sabri sürprizi
Kasımpaşa'dan Sabri sürprizi
Galatasaray'da kadro dışı kalan Sabri Sarıoğlu için neredeyse bütün Süper Lig kulüpleri devreye girdi. Tecrübeli futbolcuya en ciddi teklif Kasımpaşa'dan geldi.

Eren Derdiyok ve Alpaslan Öztürk’ün dışında transfer yapmayan Kasımpaşa, uzun süre konuşulacak bir transfer yapmaya hazırlanıyor.

Sabri'ye bir destek daha


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; lacivert-beyazlılar, Galatasaray ’dan ayrılışı olay olan Sabri Sarıoğlu’nun peşine düştü. Uzun süredir bir sağ bek arayışında olan İstanbul ekibi, tecrübeli oyuncunun kamp kadrosuna alınmamasının ardından teknik direktör Şota Arveladze’nin talebi üzerine harekete geçti. Bir anda çok sayıda Süper Lig ekibinin transferde bir numarası haline gelen Sabri, edinilen bilgiye göre, şimdilik hiç kimseyle görüşmeye yanaşmıyor. Çünkü Galatasaray Yönetimi’nin durumu tekrardan değerlendireceğine inanıyor.

Kısa süre içerisinde eğer bu yönde olumlu bir gelişme yaşanmazsa Sabri teklifleri değerlendirmeye başlayacak. 30 yaşındaki futbolcu, yakın çevresine İstanbul’dan kolay kolay ayrılmayacağını söylediği, bu nedenle Kasımpaşa’nın diğer takımlara göre bu transferde bir adım önde olduğu bildirildi. (Fanatik)

Ronaldo uçtu, Sabri durdu!