Kayserispor çözümü afişte buldu

Kayserispor, isimleri sürekli üç büyüklerle anılan Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u satmaya niyeti olmadığını ilginç bir yöntemle belirtecek.

KAYSERİ - Kayserispor, isimleri sürekli üç büyüklerle anılan Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u satmaya niyeti olmadığını ilginç bir yöntemle belirtecek. Kulüp, bu oyuncuların transferine izin vermediğini, bilbordlarla ilan edecek. İstanbul'da bir reklam şirketiyle yaklaşık 2 bin YTL karşılığında anlaşan Sarı-Kırmızılı kulüp, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Beşiktaş'ta 10 adet bilbord kiraladı. Önümüzdeki günlerde iki futbolcunun Kayserispor formasıyla çekilmiş, 'Kayserispor'dayız' yazılı afişlerin asılması planlanıyor.
Başkan Recep Mamur, her iki oyuncuyu satmayacaklarını defalarca anlatmalarına karşın üç büyüklerden bazı yöneticelerin hâlâ kapılarını aşındırdığını belirterek, "Bu konu artık çığırından çıktı. Mehmet Topuz'un da mukavelesini 2009 yılına kadar uzatmamıza rağmen demeçler bitmiyor. Bu konuya ilişkin afişler asacağız. Cümle âlem görsün. Bakalım, bunlar asılınca yakamızı bırakacaklar mı? Veya utanıp, bizi ve oyuncularımızı aramaktan vazgeçecekler mi?" dedi. Ayrıca Kayseri'deki tarihi kaleye de Mehmet ve Gökhan'ı birlikte gösteren 'Satmıyoruz, satmayacağız, satmadık' yazılı dev bir poster asılacak.