Kayserispor'dan Alex de Souza açıklaması

Kayserispor'dan Alex de Souza açıklaması
Kayserispor'dan Alex de Souza açıklaması
Kayserispor Kulübü Başkanı Bekir Yıldız, Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Alex de Souza'nın, yeni sezonda sarı-kırmızılı takımı çalıştıracağı yönündeki iddiaya yanıt verdi.

Başkan Bekir Yıldız, takımının Spor Toto Süper Lig'e dönüşünün kendileri için namus meselesi haline geldiğini, bunu başardıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Alex deSouza'nın takımın başına geşeceği iddiasını yalanlayan Yıldız, "Kayserispor, her yönüyle Süper Lig'i hak ediyor. Bu hafta Cumartesi günü oynayacağımız Elazığspor maçından sonra yönetici arkadaşlarımız, kulüp genel menajerimiz, teknik kadromuz ve oyuncularımızla oturup yeni sezonla ilgili görüşeceğiz. Zira, erken gelen şampiyonluğun avantajını en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. Alex de Souza önemli bir futbolcuydu. Ancak kendisinin yeni sezonda teknik adam olacağı yolundaki söylentiler doğru değil. Gündemimizde şu anda Alex yok" dedi.

"GÖREVİ BIRAKACAĞIM"

Başkan Bekir Yıldız, yeni sezonda kulüp başkanlığı görevini üstlenmek istemediğini, bu yüzden olağan genel kurulda başkanlığı devretmek niyetinde olduğunu vurgulayarak, " Belediye başkanlığından kafamı dinlemek, kendime zaman ayırmak için ayrılmıştım. Ancak, Kayserispor söz konusu olunca görevden kaçamadım. Takım şampiyon oldu, benim de görevim bitti" ifadelerini kullandı.