Kayserispor'dan büyük tepki

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, defalarca satmadıklarını söyledikleri Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'la ilgili üç büyüklerin halen ısrarla transfer teklifi yaparak...

KAYSERİ - Kayserispor Başkanı Recep Mamur, defalarca satmadıklarını söyledikleri Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'la ilgili üç büyüklerin halen ısrarla transfer teklifi yaparak, oyuncularının kafasını karıştırdıklarını söyleyerek bu duruma büyük tepki gösterdi. Başkan Mamur, "Bu oyuncularımızı satmayacağımızı defalarca açıkladık, söyledik. Son olarak 'artık bu işkenceye son verelim' diye açıklama yaptık. Ama bazılarının kafası kalın herhalde. Anlamakta, algılamakta güçlük çekiyorlar. Artık son çare olarak herhalde kent girişine ve kentin göbeğindeki tarihi Kayseri Kalesi'ne 'Gökhan ve Topuz'u satmıyoruz. Üçüncü şahıslara duyurulur' diye yazacağız" dedi.
Kayserispor'dan Beşiktaş'a giden teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kendisinden Mehmet Topuz'u istediği yolunda yer alan haberleri yalanlayan Recep Mamur, "Ertuğrul hocanın böyle bir isteği olmadı. Kendisiyle bu konuyu konuşmadık" dedikten sonra şöyle devam etti: "Artık sabrımız taşıyor. Bunlar üç büyük olamaz. Büyük olan halden, laftan, sözden anlar. Satmıyoruz kardeşim, dahası var mı? Zorla güzellik olur mu? Her gün oyuncularımız bir kulübe gidiyor. Bunları söyleyenler, laf diye ortaya çıkaranlarda hiç mi utanma arlanma yok, hiç mi anlayış yok?"