Kayserispor'un holiganları, Fenerbahçeli çocuğu ağlattı!

Kayserispor'un holiganları, Fenerbahçeli çocuğu ağlattı!
Kayserispor'un holiganları, Fenerbahçeli çocuğu ağlattı!
Kadir Has Stadı'nda Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maç öncesi 4 yaşındaki bir taraftar, üzerinde sarı-lacivertli takımın forması var diye tribünden atılmak istendi. Fanatiklerin öfke saçtığı minik taraftar korkudan ağladı.

Spor Toto Süper Lig'de geçtiğimiz hafta sonu oynanan Kayserispor- Fenerbahçe maçı öncesi ev sahibi takımın tribünlerinde bir kavga yaşanmıştı. Kavganın nedeni dün ortaya çıktı.   

Hürriyet'in haberine göre; karşılaşmayı babası ile birlikte izlemeye gelen 4 yaşındaki bir çocuk, üzerinde Fenerbahçe forması olduğu için Kayserili bazı taraftarların tepkisine maruz kalmıştı. Adının Recai olduğu iddia edilen Kayserispor formalı bir taraftar, küçük çocuğa bağırıp çağırdı ve tribünden çıkarılmasını istedi. Bir ara çocuğun üzerine yürümeye kalkan Kayserisporlu taraftar, yanındakilerin araya girmesi sonucu durduruldu.

Sarı-kırmızılı tribünlerde amigoluk yaptığı bildirilen Recai adlı taraftarın bu hareketleri, belki de hayatında ilk kez bir futbol maçı izlemeye gelen küçük çocuğu ağlattı.

Lig TV'de yayınlanan görüntüler özellikle Fenerbahçe taraftarlarının büyük tepkisin çekti. Görüntüler, sosyal medyada günün en çok tartışılan paylaşımları arasında yer aldı. Fenerbahçe taraftarları, küçük çocuğun Kadıköy'deki bir maçta ağırlanması için yönetime çağrıda bulundu.