Kazım 6 milyon Euro'ya Serie A'ya!

Kazım 6 milyon Euro'ya Serie A'ya!
Kazım 6 milyon Euro'ya Serie A'ya!
Hollanda'nın köklü kulübü Feyenoord'da forma giyen milli futbolcu Kazım Kazım, bir transfer bombası daha patlatmaya hazırlanıyor.

Bursaspor’dan kiralık olarak gittiği Feyenoord’da oldukça başarılı bir performans gösteren ve 1 Mayıs itibariyle bedelsiz olarak Hollanda ekibinin futbolcusu olan Kazım Kazım, bu kez Serie A’da top koşturacak.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; son günlerde Bursaspor ve Başkan Recep Bölükbaşı hakkında attığı tweetlerle dikkati çeken milli futbolcu, Bursaspor'a para kazandırmadan Feyenoord’a imza attı. Bu hamlesiyle bir transfer başarısı gösteren Hollanda kulübü ise sezon sonunda Kazım’ı satarak kasasına dolduracak.

BEDAVAYA GELDİ, 6 MİLYOn EUO'YA GİDİYOR

Serie A takımlarından Kazım için gelen teklifleri değerlendiren Hollanda ekibi, 6 milyon Euro’luk teklife “Evet” dedi. Hollanda ekibinin, ismi sır gibi saklanan kulüple bu hafta masaya oturması ve transferde son pürüzleri gidermesi bekleniyor. Kazım Kazım, transferin gerçekleşmesi halinde İngiltere , Türkiye , Fransa, Yunanistan ve Hollanda maceralarının ardından bu kez İtalya’da top koşturmuş olacak.

Milli futbolcu, Feyenoord ile bu sezon çıktığı 25 lig maçında 11 gol ve 4 asistlik performans gösterdi.