Kazım Avcı, Galatasaraylı olduğu için kovuldu!

Kazım Avcı, Galatasaraylı olduğu için kovuldu!
Kazım Avcı, Galatasaraylı olduğu için kovuldu!
Fenerbahçe Kulübü Sportif Direktörü Giuliano Terraneo'nun tercümanlığını yapan Kazım Avcı'nın, Galatasaray taraftarı olduğu için bizzat Başkan Aziz Yıldırım tarafından görevine son verildiği iddia edildi.

Sarı-lacivertli kulüpte geçtiğimiz gün sürpriz bir ayrılık yaşandı. Bu ayrılığın nedeni ise son derece ilginç...

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; Galatasaray taraftarı olan Kazım Avcı, geçmiş yıllarda Haluk Ulusoy ve Hakan Şükür ile çektirdiği fotoğrafların ortaya çıkması sonrası Fenerbahçe taraftarlarından büyük tepki görmeye başlamıştı. Bu tepkilerin yanı sıra Giuliano Terraneo'nun Emre Belözoğlu ile sözleşme yenilenmeyeceğini açıkladığı son basın toplantısında, İtalyan sportif direktörün bazı sözlerini çevirmemesi ve kolunu tutup susturmaya çalışması gibi bazı eylemlerde bulunması bardağı taşıran son damla oldu.

Geçmiş yıllarda Emre Belözoğlu ve Okan Buruk Inter'de oynarken tercümanlıklarını yapan Kazım Avcı'nın aynı zamanda futbolcu menajerliği yapmasını dikkate alan yönetim, Avcı ile yolları ayırma kararı aldı.

AZİZ YILDIRIM BİZZAT SÖYLEDİ

Kazım Avcı’nın Galatasaraylı olması ve taraftarlar tarafından tepki görmesinin yanında Haluk Ulusoy ve Hakan Şükür ile çektirdiği fotoğrafların ortaya çıkması sebebiyle gönderildiği iddia edildi. Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın, yanına çağırdığı Kazım Avcı'ya bu kararı bizzat kendisinin ilettiği öğrenildi.