Kazım soyunma odasında rakibini dövdü!

Kazım soyunma odasında rakibini dövdü!
Kazım soyunma odasında rakibini dövdü!
Hollanda Birinci Ligi'nde Feyenoord'un sahasında Vitesse'ye 4-1 yenildiği karşılaşmaya, soyunma odası tünelinde çıkan kavga damgasını vurdu. Bu sezon sergilediği performansla göz dolduran Kazım Kazım, sinirlerine hakim olamayıp rakibini yumrukladı.

RADİKAL - Feyenoord forması giyen milli futbolcumuz Kazım Kazım, gergin geçen maç sonrası Vitesse oyuncusu Zakarya Labyad ile tartıştı.

Sinirli bir şekilde soyunma odası tüneline giren Kazım'ın, burada 22 yaşındaki Faslı futbolcuya yumruk attığı iddia edildi.

Kazım Kazım'ın başı dertte

"YÜZÜME VURDU"

Vitesseli futbolcu, karşılaşmanın ardından şişmiş suratını gazetecilere göstererek, "Kazım sahada yanıma geldi ve bir pozisyondan sonra sert konuştu, ben de bir sonraki sefer daha dikkatli olmasını söyledim. Bana geldi ve ismimin ne olduğunu sordu, ki ismimi kesinlikle biliyor. Sonra bana içeride beklememi söyledi. Ben de içeride beklemeye başladım. Soyunma odası tüneline bağırarak geldi ve yüzüme vurdu. Tüm kameraların bunu çektiğini ve kaydettiğini düşünüyorum. Antrenörler ve oyuncular neler yaşandığını gördü" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  İddia

  ,

  maç

  ,

  feyenoord