Kazım'dan olay tweetler!

Kazım'dan olay tweetler!
Kazım'dan olay tweetler!
Hollanda Ligi ekibi Feyenoord'un bonservisini aldığı Kazım, twitter hesabı üzerinden, eski kulübü Bursaspor ve Başkan Recep Bölükbaşı'nı hedef alan olay paylaşımlarda bulundu.

Bursaspor'un sezon başında satın alma opsiyonuyla Feyenoord'a kiraladığı Kazım, bu sezon gösterdiği performansla dikkati çekmişti. Bursaspor'un sözleşme stratejisinde yaptığı hatadan yararlanan Feyenoord, temsilcimize herhangi bir bedel ödemeden transferi bitirdi.

Yeşil-beyazlı kulüp, konu hakkında "Kazım için gerekli başvuruların yapılacağı" yönünde açıklamada bulunsa da son sözü Kazım söyledi; Feyenoord bonservisim için para ödemeyecek. Bursaspor asla para alamayacak.

Bu sezon Feyenoord formasıyla 25 maça çıkan Kazım, bu maçlarda 11 gol kaydetti. Feyenoord forması altında Avrupa sahnesinde çıktığı 7 maçta 1 gol atan Kazım, Fatih Terim tarafından uzun süre sonra A Milli Takım'a da çağrıldı.

"ŞİMDİ DE FERNANDAO..."

Kazım ayrıca, "Bu sezon Bursaspor tarafından ödenen maaşlarla Feyenoord'da iyi bir sezon oldu" ifadelerini kullanırken, Brezilyalı golcü Fernando için de "Ve Şimdi Fernandao serbest kalacak. Hahahah bravo Recep!" şeklinde yorum yaptı.

Bursaspor Kulübü Başkan Recep Bölükbaşı'na sert bir göndermede bulunan Kazım'ın tweetleri büyük şaşkınlık yarattı.