Keçeci: Aziz Yıldırım hakaret etmedi

Futbol Federasyonu Başkanvekili Affan Keçeci, Vestel Manisa maçında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile aralarında herhangi bir sorunun yaşanmadığını açıkladı.

İSTANBUL - Futbol Federasyonu Başkanvekili Affan Keçeci, Vestel Manisa maçında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile aralarında herhangi bir sorunun yaşanmadığını açıkladı. Basında yer alan, Tuncay'ın ceza sahasındaki pozisyonunun ardından Yıldırım'ın kendisine dönüp "Penaltıyı vermedi. Ayıp be!" şeklinde bağırdığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Keçeci, "Asla Aziz Yıldırım, ne şahsıma, ne yönetim kurulumuza, ne de başka birine en ufak bir hakaret içeren söz söylememiştir" diye konuştu. Fenerbahçe'nin, tartışılan pozisyonu internet sitesinde 'yorumsuz' başlığıyla vermesiyle ilgili olarak ise başkanvekili, "Hakemin o an verdiği kararla ilgili benim yorumda
bulunmam yanlış. Biz bütün takımlara eşit mesafedeyiz" dedi. Keçeci, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan'ın, "Teşvik etiktir"
eklindeki açıklamasının hatırlatılması üzerine, "Yöneticilerin vermiş olduğu beyanatlar üzerine kesinlikle konuşmayacağım" yorumunu yaptı. (Spor Servisi)