Kenan Öner: Eşit şartlar istiyoruz

Runje'nin disiplin kuruluna sevk edilmesi üzerine konuşan Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, adil ve eşit şartlarda mücadele etmek istediklerini söyledi.

İSTANBUL - Runje'nin disiplin kuruluna sevk edilmesi üzerine konuşan Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, adil ve eşit şartlarda mücadele etmek istediklerini söyledi. Hakemlerin de insan olduğunu dile getiren Öner konuya ilişkin şunları söyledi: "Onların iyi niyetli olduğunu kabul ediyoruz, ama mücadelenin hep sahada olmasını istiyoruz. Runje hareketini taraftarlara yönelik yapmadığını ifade ediyor. Savunma için, maç kasetlerini istedik. Hakkımızı arayacağız. Kalede bir futbolcuyla sahaya çıkarsak, Beşiktaş'ın, nasıl adil şartlarda yarışacağının takdirini kamuoyuna bırakıyorum."
Asbaşkan Leven Erdoğan'ın "Teşvik primi etiktir" açıklamasına da değinen Kenan Öner, "Tabii ki hoş değil. Bu, kişisel bir düşünce. Başkanımız da Beşiktaş'ın adının olduğu yerde teşvik primi gibi bir şeyin olmayacağını söyledi" dedi. (Spor Servisi)