Kenan Sofuoğlu'ndan barbunyalı paylaşım

Kenan Sofuoğlu'ndan barbunyalı paylaşım
Kenan Sofuoğlu'ndan barbunyalı paylaşım
Dünya Supersport Şampiyonası'nda kariyerinin 4. kez şampiyonluğunu kazanan milli sporcu Kenan Sofuoğlu'nun, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf büyük ilgi çekti.

RADİKAL - Dünya Supersport Şampiyonası'nda bitime bir yarış kala şampiyonluğunu ilan eden Kenan Sofuoğlu, annesi ile birlikte barbunya ayıklarken selfie yaptı.

Milli sporcu, Facebook hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına, Türkçe olarak "Annem ile barbunya ayıklamaya devam", İngilizce olarak ise "Anneme 'Barbunya ayıklama şampiyonası'nda yardım etmeye devam!' diye yazdı.

Sofuoğlu'nun bu paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.


  ETİKETLER:

  Facebook

  ,

  Dünya

  ,

  İngilizce

  ,

  İlan

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/144748214474821

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ilginç paylaşım ?? - user1135617

  Haberi anasayfanızda "Kenan Sofuoğlun'dan ilginç paylaşım" başlığı ile vermişsiniz. Kenan'ı tanımadığınız için size ilginç gelebilir ama insanın annesi ile fotoğraf çekip paylaşmasının neresi ilginç ? Bence sadece dünya şampiyonu olduğunda Sofuoğlu hakkında haber yayınlamanız daha ilginç. Bir zahmet araştırıp bizi de bilgilendirseniz, neden sponsor bulamıyor, neden uluslararası arenada zerre kadar başarımızın olmadığı diğer spor alanlarındaki haberler bu kadar gündemde ?