'Kendimi yeniden önemli hissettim'

Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos, Madrid'deki son basın toplantısını dün düzenledi. Brezilyalı oyuncu her zaman kariyerini Real Madrid'de bitireceğini düşündüğünü belirterek "Kendimi başka bir takım formasıyla hayal edemezdim.

MADRİD - Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos, Madrid'deki son basın toplantısını dün düzenledi. Brezilyalı oyuncu her zaman kariyerini Real Madrid'de bitireceğini düşündüğünü belirterek "Kendimi başka bir takım formasıyla hayal edemezdim. Gerçek şu ki Aziz Yıldırım kendimi yeniden önemli hissettirdi. Fenerbahçe'yle parlak bir gelecek beni bekliyor."
Alex'ten iki yıllık imza
Fenerbahçe'nin halihazırdaki Brezilyalılarından Alex De Souza ise, Fenerbahçe'yle nikâh tazeledi. Yıldız oyuncunun iki yıllık sözleşme imzaladığı açıklandı.
Bu arada Antalyaspor'dan olaylı bir şekilde ayrılan Ali Bilgin, Almanya'daki tedavisinin ardından İstanbul'a geldi. Gurbetçi oyuncu Fenerbahçe'yle anlaştığı yönünde haberleri yalanlarken "Geleceğim konusunda önümüzdeki günlerde karar vereceğim" dedi. Ancak kulübe yakın kaynaklardan alınan haberlere göre Sarı-Lacivertli ekibin yöneticileri Ali Bilgin'le son pürüzleri halletmeye çalışıyor. (Spor Servisi)