Kevin Constant'tan herkes şikayetçi!

Kevin Constant'tan herkes şikayetçi!
Kevin Constant'tan herkes şikayetçi!
Trabzonsponlu futbolcu Kevin Constant, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Constant'ı havalimanına getiren taksici de, parasını alamadığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Savcı, ifadesini aldıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdiği yıldız oyuncuyu serbest bıraktı.

İSTANBUL - Kevin Constant, Fransa 'nın Nice şehrine gitmek isterken Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Polis, havalimanı güvenliği ve TGS personelinin şikayetçi olması nedeniyle burada ifadesi alınan Fransa doğumlu Gineli futbolcu, adliyeye sevk edildi.

Kevin Costant, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na geldiği sırada basın mensuplarını görünce yüzünü kapatarak araçtan indi. Gineli futbolcunun yakını olduğu belirtilen bir şahıs ise görüntü almak isteyen basın mensuplarını engellemeye çalıştı.

Gineli futbolcu, burada ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Savcı Osman Uluduz'un, ifadesini aldıktan sonra Constant ile hatıra fotoğrafı çektirmesi dikkati çekti.

TAKSİCİ DE ŞİKAYETÇİ OLDU

Polis, güvenlik görevlisi ve yer hizmetleri görevlisinin şikayetçi olduğu Kevin Constant'ısabah saatlerinde Atatürk Havalimanı'na getiren ve parasını alamayan taksici de bordo-mavili futbolcudan şikayetçi oldu. Taksici, Şube Müdürlüğüne gelerek ifade verdi. İBRAHİM YILDIZ (DHA)