Kevin Grosskreutz karakolluk oldu!

Kevin Grosskreutz karakolluk oldu!
Kevin Grosskreutz karakolluk oldu!
Galatasaray'ın transferin son günü kadrosuna kattığı ancak imzasız evrak nedeniyle FIFA'dan lisans çıkaramadığı Kevin Grosskreutz, ülkesi Almanya'da karakolda biten bir olaya karıştı.

FRANKFURT - Sarı-kırmızılı takım Benfica deplasmanına çıkarken, Kevin Grosskreutz da Almanya'ya ailesinin yanına gitti. Pazartesi günü antrenman yapmak için genç takımından yetiştiği Kemminghausen'in tesislerine giden deneyimli oyuncu saha etrafında koşarken, kendisini izlemeye gelen annesi Pia Grosskreutz başka bir kadınla tartışmaya başladı.

Anne Grosskreutz, kocasına asıldığı gerekçesiyle kadınla tartıştığını söyledi. İddiaya göre; tarafların sakinleşmeye başladığı sırada kadına yaklaşan sar-kırmızılı futbolcu, kadının karnına tekme attı. Bunun üzerine kadın, karakola giderek hem Grosskreutz'dan hem de saçını çektiğini iddia ettiği annesinden şikayetçi oldu. Polis sözcüsü, yaralama suçundan soruşturma yaptıklarını belirtti.

Grosskreutz, tekme atmadığını ve kadının da şikayetini geri aldığını ileri sürdü. Ancak şikayet geri alınsa da, olay tehlikeli yaralama kapsamına girdiği için Grosskreutz hakkında davası açılabileciği belirtildi. (DHA)