'Kevin Grosskreutz oynayacak'

'Kevin Grosskreutz oynayacak'
'Kevin Grosskreutz oynayacak'
Galatasaray Kulübü tarafından transferin son günü imzasız evrak gönderilmesi nedeniyle lisans çıkarılamayan Kevin Grosskreutz konusunda FIFA'dan olumlu haber geleceği iddia edildi.

Yorumcu Mehmet Demirkol, NTV Spor 'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Demirkol'un açıklamaları şöyle:
"Hollanda dünyada ekol ülkelerden bir tanesi. Bu ülkeler yaşadıkları krizleri ekollerinden büyük sapmalarla geçiştirmek istedikleri zaman sorun yaşıyorlar. Hollanda bu sapmayı yaşadı. Genç oyuncular şaşırdı. Bunu nasıl atlatacaklar bilmiyorum. Bu tabii ki bizim de başarımız ancak Hollanda'nın bu durumunu da gözardı etmemek gerekir.

GROSSKREUTZ TRANSFERİ

"Bu işin içinde tabii ki büyük bir hata var. Ancak ceza futbolcuya değil kulübe verilmeli. Kevin Grosskreutz, Ocak ayını beklemeyecek oynayacaktır. Grosskreutz konusunda FIFA'dan olumlu haber çıkacaktır. FIFA'nın lisans izni vermemesi çok daha büyük bir hatadır.

SNEIJDER'İN İMZASI...

Wesley Sneijder'in takımla ilgili kafasında soru işaretleri vardı. Bunların giderildiği belirtiliyor. Ben de duydum.

SEZER ÖZTÜRK VE GÖKHAN SÜZEN KONUSU

Şenol Güneş doğru söylüyor. 'Zaten oynamadan para kazanıyorlar' diyor. Doğru söylüyor. Demek ki hata Şenol Hoca'da değilmiş. Hata sözleşme yapılırken yapılmış."