Kezman'dan medyaya uyarı, rakiplere suçlama

Fenerbahçe'ye büyük umutlarla getirilen ancak son dönemde oynadığı futbolla yoğun eleştirilere maruz kalan Mateja Kezman, medyaya ve ezeli rakiplerine çattı.

İSTANBUL - Fenerbahçe'ye büyük umutlarla getirilen ancak son dönemde oynadığı futbolla yoğun eleştirilere maruz kalan Mateja Kezman, medyaya ve ezeli rakiplerine çattı. Özel yaşantısı ve teknik direktörü Zico hakkında kendi ağzından söylemler iddia edilmesine tepki gösteren Sırp futbolcu, "Yüksek ihtimalle bunlar, Beşiktaş ve Galatasaray tarafından geliyor. Bizim üzerimize baskı yüklemek istiyorlar" diye konuştu.
Medyada Zico'nun yönetimine yönelik eleştirel açıklamalarının yer almasını rakiplerine bağlayan Kezman "Bu şekilde üzerimizde baskı kurup, şampiyonluğu elimizden almak istiyorlar dedi ve ekledi: "Medyada artık benimle ilgili bu tarz hikâyelerin oluşmasını, yer almasını istemiyorum. Sadece futbolumu değerlendirebilirsiniz, ama özel yaşantımı veya Zico ile ilgili bazı söylemler olduğunu iddia ediyorsunuz. Bunların artık olmasını istemiyorum." (Spor Servisi)