Kiğılı Galatasaraylıları Saraçoğlu'na davet etti

Kiğılı Galatasaraylıları Saraçoğlu'na davet etti
Kiğılı Galatasaraylıları Saraçoğlu'na davet etti
Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Kiğılı, Galatasaraylıları şimdiden ligin ikinci yarısında Kadıköy'de oynanacak rövanşa davet etti.

İSTANBUL - CNN Türk'te Spor Masası programına katılan Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Galatasaraylıları şimdiden ligin ikinci yarısında Kadıköy'de oynanacak rövanşa davet etti.

Kiğılı'nın açıklamaları şöyle:

Bize Galatasaray maçında tahsil edilen bilet 2 bin 200 kişiydi. 2200 Fenerbahçe taraftarının herşeyi ile bütün mesuliyetini üstümüze aldık. Bunu valiye de ilettik hatta kulüpler birliğine de bu yazıyı yazdık. Onun da desteğini aldık. Biz bu sürece karşıyız yani artık futbol bir temaşa sporu. Böyle derbilerde 2 bin 200 kişi bir arada gelip de biz bu işi muhafa edemiyorsak, bu işin ne önemi kalır? allah aşkına soruyorum size. yasalar çıktı ortada 6222 gibi bir yasa var. Yasalar gerektiği şekilde işletilmiyor. O zaman bu futbol maçlarının ne değeri kaldı? ortada taraftar olmadıktan sonra tek taraflı bir şekilde spor böyle yapılmaz ki! biz buna karşıyız. 2. devre Galatasaray seyircisi bizim stadımıza buyursun. Şimdiden ben size deklare ediyorum. 2 bin 200 kişi mi 2 bin 500 kişi mi, mesuliyeti kendilerine ait olmak üzere buyursunlar yeri ayırtalım. Gelsinler Fenerbahçe – Galatasaray maçını seyretsinler. (DHA)