Kiğılı'dan Trabzon açıklaması

Kiğılı'dan Trabzon açıklaması
Kiğılı'dan Trabzon açıklaması
Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı, olaylı Trabzonspor maçıyla ilgili, "Ne ceza verilmeli diye sormayın, bizde yorum alamazsınız" dedi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin akademik denetiminde, İtibar Atölyesi adına uluslararası araştırma şirketi XSIGHTS tarafından hazırlanan Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerindeki şirketlerin kamuoyu nezdindeki itibarını ölçümleyen Türkiye İtibar Endeksi 2013 yılı sonuçları açıklandı ve ödüller sahiplerine verildi. 12 sektörün mercek altına alındığı Türkiye İtibar Endeksi 2013 araştırmasında, 3 yıl üst üste araştırmanın radarına giren kurum ve markalara “Türkiye İtibar Endeksi Başarı Belgesi” verilen isimlerden olan Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı da ödülünü aldı.

Futboldaki son gelişmeleri değerlendiren Kiğılı, "Trabzonspor maçı hakkında hiç konuşmayacağız. Ne ceza verilmeli diye sormayın, bizden hiçbir yorum alamazsınız" dedi.

Öte yandan Kiğılı, yönetim olarak amatör branşlar ve futboldaki alt yaş kategorilerinde Trabzon'a gitmeme gibi bir karar almadıklarını söyledi. (DHA)