Kiğılı'dan transfer müjdesi

Kiğılı'dan transfer müjdesi
Kiğılı'dan transfer müjdesi
Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı, sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandıracak bir açıklama yaptı.

Fenerium'dan sorumlu yönetici Abdullah Kiğılı, bugün tanıtımı yapılacak yeni formalarla ilgili, "Futbolcularla daha önce çekimler yapıldı. Biz de bu çekimleri lazer ışıkları eşliğinde saat 21.00'de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sergileyeceğiz. 30 dakikalık bir tanıtım olacak" dedi.

Bu gerilimi durduracak yok mu?


"YENİ TRANSFER BEKLİYORUZ"

Fenerium olarak hedeflerinin 500 bin forma satmak olduğunu kaydeden Kiğılı, "Geçen sezon Avrupa 'daki başarımızla bu rakama yaklaştık. Kendimize de 500 bin hedefini koyduk. Ben bu rakamın aşılacağına inanıyorum. Elbette yeni transfer bekliyoruz. Bu da formaların satışını patlatır" ifadelerini kullandı.

Yeni formaların içeriğiyle ilgili ser verip sır vermeyen Kiğılı, "İşin büyüsünü bozmayalım. Yarın (bugün) sabah itibariyle herkes formasını alabilir" dedi.

TARAFTARLAR DA FORMADA

Sarı-lacivertlilerin bu sezon Klasik Çubuklu, Beyaz ve Taraftar Silüetli formalarıyla sahada olacağı öğrenildi. Turkuvaz ve lacivert renklerin hakim olduğu Taraftar Silüetli forma ile kulübün, 3 Temmuz'dan bu yana sürekli yanında olan taraftara bu şekilde teşekkür etmeyi planladığı kaydedildi.

F.Bahçeli oyunculardan örnek davranış

Ve Oscar Cardozo konuştu