Kim bilir...Belki de geldi

Türk futbolunun sorunlar yumağı Fenerbahçe'de bu sezonun problemi de Ariel Ortega oldu.

İSTANBUL - Türk futbolunun sorunlar yumağı Fenerbahçe'de bu sezonun problemi de Ariel Ortega oldu. Sezon başında River Plate'ten transfer edilen yıldız futbolcu, Sarı-Lacivertli forma altında genelde daha önceki Avrupa maceralarının aksine uyumlu bir portre çizdi. Ama ne var ki devre arasında verilen tatilin ardından gittiği ülkesi Arjantin'den bir türlü dönmek bilmedi.
Evet. Arjantine tatil için gitmişti ama oraya varır varmaz haber gönderdi: "Sakatım, tedavi oluyorum". İşte o günden beri, Sarı-Lacivertli yöneticiler, teknik heyet ve taraftarın papatya falı devam ediyor. Günlerdir ne zaman döneceği muamma haline dönüşen Ortega, son olarak cumartesi saat 17.00'de
İstanbul'da olacaktı. Yöneticiler, havaalanına Arjantinli'yi karşılaşmaya gitti ama uçaktan menaceri Antinoya Caliendo çıktı ve "Merak etmeyin, pazar günü öğlen burada olacak" dedi.
Dün, yöneticiler ve medya Fenerbahçe'nin yıldızı Ortega'yı 'karşılamak' için bir kez daha havaalanına koştu. Fakat yine ne gelen vardı, ne giden. Saatler süren bekleyişin ardından, bu kez "Gece saat 12'de gelecek" dendi. Kimbilir, siz bu satırları okuduğunuzda Ortega aramızda olabilir. Ama olmayabilir de... (Spor Servisi)