Kırmızı kart görünce bıçak çekti!

Kırmızı kart görünce bıçak çekti!
Kırmızı kart görünce bıçak çekti!
Sakarya 1. Amatör Küme'de oynanan maçta, kırmızı kartla oyundan atılan futbolcu, soyunma odasından aldığı bıçakla sahaya girmek isteyince gözaltına alındı.

SAKARYA - Akyazı Kuzuluk sentetik sahada Pazarköy Eğitimspor ile Kuzulukspor takıları karşı karşıya geldi. Maçın 80. dakikasında hakem Yunus Yıldırım, Pazarköy Eğitimsporlu Yavuz Atmaca ile Kuzuluksporlu Hamza Sarı’yı kırmızı kartla oyundan attı. Bu karara sinirlenen Sarı, soyunma odasından bir bıçak alıp tekrar sahaya yöneldi. Futbolcunun elinde bıçakla sahaya yürüdüğünü gören görevliler, hemen müdahale ederek engelledi.

Elinin arkasında tuttuğu bıçakla görüntülenen futbolcu, daha sonra çağrılan jandarmalar tarafından gözaltına alındı. Hamza Sarı ile aynı anda kırmızı kart gören ve mesleği avukat olan Yavuz Atmaca, Sarı'dan şikayetçi oldu. Sarı bunun üzerine ifadesi alınmak üzere jandarma karakoluna götürüldü. Pazarköy Eğitimsporlu yöneticiler daha sonra şikayetten vazgeçti.

Futbolcunun öfkesi cep telefonuyla görüntülenerek sosyal medyada da paylaşıldı. Karşılaşmayı Kuzulukspor 4-3 kazandı. ZAFER TOKUŞ (DHA)