Kızıl, İsmet Arzuman'a çattı

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, maç sonrası yaptığı açıklamada mücadelenin hakemi İsmet Arzuman'ı ağır bir dille eleştirdi.

GAZİANTEP - Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, maç sonrası yaptığı açıklamada mücadelenin hakemi İsmet Arzuman'ı ağır bir dille eleştirdi. "Hakem bizi ince ince doğradı" diyen Kızıl, "Tüm düdükleri doğru çaldığını var sayalım, altı oyuncu değişti, oyun durdu, gerginlik oldu. Bunların hepsi üç dakikada mı oldu? Ben hakem konusunda konuşmam ama İsmet Arzuman bizi tereyağından kıl çeker gibi götürdü" diye konuştu. Teknik Direktör Erdoğan Arıca ise "İlk yarı biz üstün oynadık. İkinci
yarı ise Trabzon daha arzuluydu. Elendiğimiz için üzgünüz" dedi.
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, yarı finale yükseldikleri için sevinçli olduklarını söyledi. Maç öncesinde mücadelenin zorlu geçeceğini bildiklerini belirten teknik adam şöyle konuştu: "Her iki takımın da motivasyonu yüksekti. Maalesef Beşiktaş maçının rehavetini yaşadık. İlk yarıda çok kötüydük. Bunda rakibin sert oyunu da etkili oldu. Hakem de buna izin verdi. İkinci yarıda ise oyuncularım görevlerini tam anlamıyla yerine getirdi. Tur için mutluyuz." (Spor Servisi)