Klasik bir Luce uyarısı

UEFA Kupası'nda yarın akşam Lazio önünde tarihi bir maça çıkacak Beşiktaş'ta, teknik direktör Lucescu takımını dış dünyaya kaparken, idmanda İlhan Mansız-Ahmet Dursun ile Sergen-Pancu ikililerine özel bir çalışma yaptırdı.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - UEFA Kupası'nda yarın akşam Lazio önünde tarihi bir maça çıkacak Beşiktaş'ta, teknik direktör Lucescu takımını dış dünyaya kaparken, idmanda İlhan Mansız-Ahmet Dursun ile Sergen-Pancu ikililerine özel bir çalışma yaptırdı. Rumen teknik adam, Sergen-Pancu ikilisinin forvete daha yakın oynamasını ve rakip cezası içinde Ahmet-İlhan ikilisine destek vermesi üzerine duruyor.
Taktik çalışmasında Sergen'in duran topa vurma çalışması yaptığı dikkati çekerken, İlhan-Ahmet de ceza sahası dışından şut çalışması yaptı. Rumen çalıştırıcı antrenman sonrası Roma'daki ilk maçın görüntülerini izlettirerek, oyuncuları yaptıkları hatalar konusunda uyardı. Kritik virajda olduklarını vurgulayan Lucescu, "Rakibimiz deplasmanda daha etkili oynuyor. Kontrataklarda çok başarılılar. Bu nedenle golü düşünürken, defansta da açık vermememek zorundayız. Yiyeceğimiz bir gol turu zora sokabilir" diye konuştu.
Öte yandan, UEFA yarın akşam oynanacak Beşiktaş-Lazio maçının hakemini açıkladı. Mücadeleyi İngiliz Graham Poll yönetecek.