Kleberson Bundesliga yolunda

Kleberson gidecek mi, kalacak mı? Beşiktaşlıların en az yaklaşan seçim kadar merak ettiği bu sorunun cevabı yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor.

İSTANBUL - Kleberson gidecek mi, kalacak mı? Beşiktaşlıların en az yaklaşan seçim kadar merak ettiği bu sorunun cevabı yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. 2005-2006 sezonunda Manchester United'tan 2 milyon 600 bin avroya alınan Brezilyalı futbolcuya Yunanistan'ın' düşman kardeşleri' Panathinaikos ve Olympiakos'la birlikte Alman Wolfsburg talip oldu.
Olympiakos, Kleberson için 2 milyon 750 bin avroluk bir teklif verdi. Trabzonspor'dan bir başka Brezilyalı Marcelinho'yu kadrosuna katan Wolfsburg ise beklemeye devam ediyor. 2002'de Dünya Kupası'nı kaldıran kadroda yer alan sambacı, Türkiye macerasından sonra, Yunanistan'da da istediği ortamı bulamamaktan çekindiği için Bundesliga'ya daha sıcak.
Siyah-Beyazlı camia hafta sonundaki seçime kilitlendi. Seçimli genel kurula tek aday olarak girecek başkan Yıldırım Demirören, kesinleşmiş yönetim kurulu listesini bugün Divan Kurulu başkanlığına verecek. Demirören'in mevcut yönetimden Kenan Öner, Bülent Deriş ve Hüseyin Yücel ile yola devam edeceği, İlhan Durusoy konusunda ise son kararı bugün vereceği belirtildi. İsmi kesinleşen diğer adaylar şunlar: Gülnaz Arsel, Celal Kolat, Ertunç Soğancıoğlu, Levent Erdoğan, Murat Akdoğan, Yağmur Sağnak, Adnan Demirkırdı ve Behçet Ümitlen. Demirören'in, camiadan tepki alan Aziz Çankırı ve Hakan Aksoy hakkında ise kararsız olduğu öğrenildi. Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır bugün listeleri basına açıklayacak.
Antrenman taraftara açık
Tüm bu gelişmeler olurken Siyah-Beyazlı ekip de Vestel Manisaspor maçının hazırlıklarına bir gün aradan sonra devam etti. Beşiktaş'ın bu akşam BJK
İnönü Stadı'nda yapacağı çalışma taraftarlara açık olacak. (Spor Servisi)