Kocaman: Formumuz yukarı doğru çıkıyor

Kocaman: Formumuz yukarı doğru çıkıyor
Kocaman: Formumuz yukarı doğru çıkıyor
Torku Konyaspor Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 2-0'lık Mersin İdmanyurdu galibiyeti hakkında, "Takım olarak formumuzu yukarı doğru çıkartan bir oyun oldu" dedi.

KONYA - Takımının 2-0 galip ayrıldığı maçtan sonra açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, "Teknik heyet tarafından analiz yapıldığında maç ortada görünüyordu. Mersin İdmanyurdu'nda maçın arefesinde antrenör değiştirmesi onlar adına artı yöndü. İlk yarıda oyunu kontrol altında tuttuk ve golü bulduk. Erken gol bizi istekli olarak oyunda tuttu. İkinci yarı ise tamamen üstün halimiz vardı. Pozisyonları çok artırdı. Skoru güvence altına alacak sayıya maçın sonuna doğru yapmayı becerdik. Maçın gelenine baktığımızda takım olarak formumuzun yukarı doğru çıkışımızı teyit eden bir oyun oldu" ifadelerini kullandı.

BÜLENT KORKMAZ: PAS HATALARI YAPTIK

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ise "Maçın ilk 10 dakikasından sonra toparlandık. İkinci yarıya da iyi başladık. Ama sonra Konyaspor üstün oynamaya başladı. Sonuç bu olmamalıydı. Çok çalışacağız, çabalayacağız. Daha iyi bir Mersin İdmanyurdu yaratmaya çalışaçağız. Takımın başına çok kısa bir süre önce geldim. Çok kısa sürede çok şeyi değiştirmek zor. İnşallah onları daha iyi bir seviyeye getirip, daha iyi oyun sergileyeceğiz. Ne zaman oyunun yönünü çevirdik, o zaman üstün oynamaya başladık. Pas hataları yaptık. Önümüzde Sivasspor maçı var. Ona odaklanacağız" dedi. İsmail AKKAYA- Hasan DÖNMEZ (DHA)